----------- Genel Sorular -----------

InstaCorner nedir? Ne yapar?

Cevabı gör

Biz Instagram’ı çok seven insanlardan oluşan bir ekibiz ve Instagram fotoğraflarınızı ölümsüzleştirmeyi kendimize amaç edindik. Fotoğraflarınızı, küçük şirin buzdolabı magnetlerine ve orijinal Polaroid® boyutundaki Polagram'lara basıyoruz.

Peki bu Instagram nedir?

Cevabı gör

Instagram, fotoğraf paylaşma sosyal ağıdır. An itibariyle tüm dünyada 400 milyona yakın üyesi bulunan Instagram en hızlı büyüyen sosyal ağ. Dünyanızı sevdiklerinizle ve takipçilerinizle paylaşmak için güzel bir platform. Şiddetle tavsiye ederiz.

Fikir hoşuma gitti. Nasıl başlayabilirim?

Cevabı gör

Instagram hesabınız varsa siparişinizi göz açıp kapayıncaya kadar verebilirsiniz. Tek yapmanız gereken sitemizde birçok yerde bulunan “Hemen başla” butonuna tıklamak. Sonrasında biz sizi yönlendiriyor olacağız.

Aklıma harika bir fikir geldi. Sizinle paylaşabilir miyim?

Cevabı gör

Fotoğraflarımı şöyle bir ürüne bastırmak isterdim dediniz mi? güzel bir fikriniz varsa bize info@instacorner.com adresinden ulaşabilir, aklınızdaki ürünleri bizimle paylaşabilirsiniz. InstaCorner olarak yaratıcı fikirlere her zaman açığız.

Arada kampanyalarınız oluyor mu?

Cevabı gör

Evet. Yes. Sí. Oui. Ja. Sim. Ken. Hai. 是. Да. Tak. نعم Kampanyalarımızdan en önce haberdar olmak için, Instagram, Facebook, Twitter ve Pinterest hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Blog yazarıyım ve sizinle ortak bir çalışma yürütmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Cevabı gör

Blogları seviyoruz. Aslına bakıcak olursanız bizim de çok güzel bir Instagram blogumuz var. Eğer bir blog yazarıysanız ve bizimle ortaklaşa bir çalışma yürütmek isterseniz, çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.

Ürünlerinizi konser, festival vs. gibi bir organizasyonda kullanabilir miyim?

Cevabı gör

Şirketinizin istekleri doğrultusunda şekillendirebildiğimiz, özelleştirebildiğimiz Polagram ürünümüzü, Pazarlama, Kurumsal Hediye vs. gibi çeşitli alanlarda kullanmak isterseniz lütfen info@instacorner.com mail adresine konuya ilişkin bir mail atınız. Arkadaşlarımız sizinle derhal irtibata geçeceklerdir.

----------- Ürün Yaratma -----------

Instagram hesabımda olmayan fotoğrafları bastırabilir miyim?

Cevabı gör

Şimdilik sitemize sadece Instagram üzerinden bağlanılmaktadır. Şimdilik! İster kendi Instagram fotoğraflarınızı, isterseniz takip ettiğiniz hesapların Instagram fotoğraflarını magnet, ya da Polagram'lara bastırabilirsiniz. Çok yakında sitemize yüklediğiniz fotoğrafları da bastırabilieceksiniz.

Fotoğrafları size mail yoluyla göndersem olmaz mı?

Cevabı gör

3 set ve üzeri alışverişlerinizde sizlere bir ayrıcalık sunarak fotoğrafları mail ile yollamanıza imkan tanıyoruz. Konuyla ilgili detaylar için lütfen iletişime geçin.

Bastırmak istediğim fotoğrafları Instagram’a koymak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

Cevabı gör

Bu durumda, size bazı müşterilerimizin yaptığı gibi yeni bir Instagram hesab açmanızı, ve fotoğraflarınızı bu hesaba yüklemenizi tavsiye edebiliriz.

Ürünler ilgili detaylı bilgiyi nerede bulabilirim?

Cevabı gör

Ürünler ile tüm merak ettiklerinizi “Ürünler” - link koyulcak - sayfamızda bulabilirsiniz. Başka bir Instagram kullanıcısının fotoğraflarını bastırabilir miyim? Takip ettiğiniz hesapların fotoğraflarını bastırabilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra seçtiğim fotoğrafları Instagram’dan kaldırabilir miyim?

Cevabı gör

Lütfen kaldırmayın! :) Eğer seçmiş olduğunuz fotoğraflarını siparişi verdikten hemen sonra kaldırırsanız, siparişinizi işleyemeyiz. En azından 10 dakika beklemenizi rica ediyoruz. Sonrasında kuşlar kadar hürsünüz.

----------- Ödeme ve Kargo -----------

Hangi tip ödeme yöntemlerini kabul ediyorsunuz?

Cevabı gör

Bizde ödeme seçeneği çok! InstaCorner’da kredi kartı, PayPal ve kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanarak ödeme yapabilirsiniz.

PayPal nedir?

Cevabı gör

PayPal dünyanın en güvenli ödeme sistemidir. PayPal ile ödeme yapabilmek için PayPal üyesi olmak durumunda değilsiniz. Kredi kartı yeterli!

Kapıda ödeme nasıl çalışır?

Cevabı gör

Ürünün ödemesini kapınızda Aras Kargo yetkilisine nakit olarak yapabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme seçeneğinde kargo firmasının talep ettiği hizmet bedeli olan 3.5 TL alıcı tarafından ödenecektir. Ürünlerimiz kişiye özel hazırlandığından, ayıplı olması durumu dışında iadesi mümkün değildir. Onay için, vermiş olduğunuz telefon numarası üzerinden sizinle iletişime geçilecektir. Lütfen telefon numarasını eksiksiz ve doğru girdiğinizden emin olunuz.

Siparişim ne zaman elime geçer?

Cevabı gör

Siparişleriniz, siparişinizi verdikten sonra 3-5 iş günü içerisinde teslim edilir.

Kargo takip numaramı nasıl öğrenebilirim?

Cevabı gör

Ürünleriniz kargo firmasına teslim edildikten sonra, kargonuzun takip numarası mail yoluyla gönderilir. Kargo firmasının sitesinden, bu takip numarası ile paketinizin durumunu sorgulayabilirsiniz.

Siparişim hala ulaşmadı?

Cevabı gör

Ürünlerinizin size ulaşması 3-5 iş gününü bulabilir. Bu süre zarfında elinize ulaşmadıysa siparis@instacorner.com adresine sipariş numaranızı yazarak bir mail atarsanız, konuyu derhal araştırıp size geri dönüş yaparız.

Bize her konuda yazabilirsiniz. Hatta bir ara ofisimize de bekleriz. Hani olmaz ya, siparişinizle ilgili bir problem oldu; bir e-mail atmanız yeterli.

Sizlerin görüşlerinize önem veriyoruz. Tüm önerilerinizi ve bilgi taleplerinizi bu bölümden
bize ulaştırabilirsiniz.